Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti, Chrudim

Pozice:
Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti
Zaměstnavatel:
Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace
IČO:
70884064
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Školství, výuka, vzdělávání
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
32820
Popis práce:

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme paní učitelku nebo pana učitele pro výuku fyziky, informatiky a pracovních činností. Požadujeme ukončené vysokoškolské pedagogické vzdělání, titul magistr. Preferujeme znalost práce s didakticku technikou, schopnost pracovat v týmu s ostatními kolegy, ochotu na sobě pracovat a stále se vzdělávat.
Počet hodin týdně: 40 hodin - 22 hodin výuky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: kolegiální podporu, výborné vybavení technikou, podporu při profesním rozvoji.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Šindelářová
Telefon:
606 962 682
Počet zobrazení inzerátu:
304×